iq business

cs | en

Aktuálně

  • linkedin-in-icon-logo-2E34704F04-seeklogo.com Sledujte nás na LinkedIn a neuteče vám žádná nová akce DMC nebo TWI Institute Central Europe.
  • Všechny naše klienty a obchodní partnery srdečně zveme na tradiční Mikulášské odpoledne 2. 12. 2018, které opět pořádáme ve spolupráci a na podporu obecně prospěšné společnosti Kaňka. Uděláme radost všem dětem i dospělým, kteří do pražských Letňan dorazí. :)
  • TWI Institute Poland pořádá 27. 11. 2018 v Poznani konferenci Misja - Pracownik, na které představí uceleně všechny moduly metodiky Training Within Industry, včetně případových studií z několika společností. 
  • 27. 11. 2018 nabízíme poslední letošní příležitost zažít metodiku TWI ve výrobním závodu - tentokrát v Partizánske Building Components, součásti společnosti VELUX. Závod v Partizánskem byl jedním z pilotních, kde VELUX začal s globální implementací TWI Job Instruction. Těšíme se na shledanou!
  • 16. 10. 2018 proběhl další ze série oblíbených workshopů Setkání se špičkami. Využití modulů TWI Job Instruction a Job Relations představila společnost Bike Fun International v Kopřivnici. Další informace připravujeme.
  • Ze široké nabídky otevřených školení můžete vybírat ZDE
  • Ve dnech 21. - 22. 11. 2017 jsme zorganizovali úspěšnou TWI & Kata Conference v pražském hotelu Aquapalace a za přítomnosti jednoho z nejlepších amerických Kata koučů, Brandona Browna, jsme pokřtili český překlad knihy Toyota Kata. Videorozhovory s prezentujícími a účastníky najdete na management.tv: ZDE.
  • 3. 11. 2016 jsme oficiálně pokřtili český překlad knihy Toyota Talent s jejím spoluautorem Davidem Meierem. Tisková zpráva ZDE. Videorozhovor s Davidem Meierem ZDE.
  • esfVzdělávání s dotacemi - našim klientům nabízíme pomoc s přípravou vzdělávacího plánu, zpracováním žádosti a řízení projektu. 

Více aktualit

Hledat

VÝCHOVA MISTRŮ V ČECHÁCH
VychovaMistruVcechach

CO je Výchova mistrů v Čechách?

Ucelený vzdělávací program, který si klade za cíl dostatečně připravit účastníky na jejich roli „vedoucího". Často se totiž stává, že lidé, kteří se vypracovali z dělnické na vedoucí pozici, nemají dostatečné znalosti a schopnosti pro vedení lidí. Stanou se z nich mistři, vedoucí týmů, group leadeři či supervizoři, kteří sice mají praktické zkušenosti nebo odborné technické znalosti, ale nikdo je neučil, jak správně vést své podřízené. 

Vycházíme z bohatých zkušeností ve výrobních závodech různých odvětví, které dokládají, že tito lidé nechtějí poslouchat dlouhé "suché teorie". Proto školíme zážitkovou metodou. Program je kombinací teoretického školení a praktické části složené z interaktivních komunikačních her a aktivit, což umožňuje propojit teoretické poznatky se zážitky a zkušenostmi z praktické části. Praktická část zároveň vede k velmi efektivnímu zlepšení vztahů a komunikace v týmu. Jedná se o obdobný přístup jako známá metoda TWI, tj. propojení školení s výrobou.

Moduly Výchovy mistrů v Čechách?

 

Školení pro Vás připravíme také interně na klíč (maximálně 12 účastníků ve skupině).