iq business

cs | en

Aktuálně

  • linkedin-in-icon-logo-2E34704F04-seeklogo.com Sledujte nás na LinkedIn a neuteče vám žádná nová akce DMC nebo TWI Institute Central Europe.
  • 16. 10. 2018 pořádáme další ze série oblíbených workshopů Setkání se špičkami. Využití modulů TWI Job Instruction a Job Relations tentokrát představí společnost Bike Fun International v Kopřivnici. Abychom uspokojili velký zájem, dovolujeme si omezit účast na 1 osobu z 1 společnosti. Děkujeme za pochopení.
  • Ze široké nabídky otevřených školení můžete vybírat ZDE
  • Ve dnech 21. - 22. 11. 2017 jsme zorganizovali úspěšnou TWI & Kata Conference v pražském hotelu Aquapalace a za přítomnosti jednoho z nejlepších amerických Kata koučů, Brandona Browna, jsme pokřtili český překlad knihy Toyota Kata. Videorozhovory s prezentujícími a účastníky najdete na management.tv: ZDE.
  • 3. 11. 2016 jsme oficiálně pokřtili český překlad knihy Toyota Talent s jejím spoluautorem Davidem Meierem. Tisková zpráva ZDE. Videorozhovor s Davidem Meierem ZDE.
  • esfVzdělávání s dotacemi - našim klientům nabízíme pomoc s přípravou vzdělávacího plánu, zpracováním žádosti a řízení projektu. 

Více aktualit

Hledat

VÝCHOVA MISTRŮ V ČECHÁCH
VychovaMistruVcechach

CO je Výchova mistrů v Čechách?

Ucelený vzdělávací program, který si klade za cíl dostatečně připravit účastníky na jejich roli „vedoucího". Často se totiž stává, že lidé, kteří se vypracovali z dělnické na vedoucí pozici, nemají dostatečné znalosti a schopnosti pro vedení lidí. Stanou se z nich mistři, vedoucí týmů, group leadeři či supervizoři, kteří sice mají praktické zkušenosti nebo odborné technické znalosti, ale nikdo je neučil, jak správně vést své podřízené. 

Vycházíme z bohatých zkušeností ve výrobních závodech různých odvětví, které dokládají, že tito lidé nechtějí poslouchat dlouhé "suché teorie". Proto školíme zážitkovou metodou. Program je kombinací teoretického školení a praktické části složené z interaktivních komunikačních her a aktivit, což umožňuje propojit teoretické poznatky se zážitky a zkušenostmi z praktické části. Praktická část zároveň vede k velmi efektivnímu zlepšení vztahů a komunikace v týmu. Jedná se o obdobný přístup jako známá metoda TWI, tj. propojení školení s výrobou.

Moduly Výchovy mistrů v Čechách?

 

Školení pro Vás připravíme také interně na klíč (maximálně 12 účastníků ve skupině).