iq business

cs | en

Aktuálně

  • linkedin-in-icon-logo-2E34704F04-seeklogo.com Sledujte nás na LinkedIn a neuteče vám žádná nová akce DMC nebo TWI Institute Central Europe.
  • Všechny naše klienty a obchodní partnery srdečně zveme na tradiční Mikulášské odpoledne 2. 12. 2018, které opět pořádáme ve spolupráci a na podporu obecně prospěšné společnosti Kaňka. Uděláme radost všem dětem i dospělým, kteří do pražských Letňan dorazí. :)
  • TWI Institute Poland pořádá 27. 11. 2018 v Poznani konferenci Misja - Pracownik, na které představí uceleně všechny moduly metodiky Training Within Industry, včetně případových studií z několika společností. 
  • 27. 11. 2018 nabízíme poslední letošní příležitost zažít metodiku TWI ve výrobním závodu - tentokrát v Partizánske Building Components, součásti společnosti VELUX. Závod v Partizánskem byl jedním z pilotních, kde VELUX začal s globální implementací TWI Job Instruction. Těšíme se na shledanou!
  • 16. 10. 2018 proběhl další ze série oblíbených workshopů Setkání se špičkami. Využití modulů TWI Job Instruction a Job Relations představila společnost Bike Fun International v Kopřivnici. Další informace připravujeme.
  • Ze široké nabídky otevřených školení můžete vybírat ZDE
  • Ve dnech 21. - 22. 11. 2017 jsme zorganizovali úspěšnou TWI & Kata Conference v pražském hotelu Aquapalace a za přítomnosti jednoho z nejlepších amerických Kata koučů, Brandona Browna, jsme pokřtili český překlad knihy Toyota Kata. Videorozhovory s prezentujícími a účastníky najdete na management.tv: ZDE.
  • 3. 11. 2016 jsme oficiálně pokřtili český překlad knihy Toyota Talent s jejím spoluautorem Davidem Meierem. Tisková zpráva ZDE. Videorozhovor s Davidem Meierem ZDE.
  • esfVzdělávání s dotacemi - našim klientům nabízíme pomoc s přípravou vzdělávacího plánu, zpracováním žádosti a řízení projektu. 

Více aktualit

Hledat

Dlouhá cesta, o.s.
DlouhaCesta

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ DLOUHÁ CESTA, o.s.  POMOC PRO VŠECHNY, KTEŘÍ PŘEŽILI SVÉ DĚTI."

Poslání

Pomoc rodičům a rodinám vyrovnat se s úmrtím dítěte v jakémkoliv věku a z jakékoliv příčiny.

 

ČINNOST A PROJEKTY:

Nejste sami
Vytváříme proškolenou síť dobrovolných poradců-průvodců z řad rodičů a dalších příbuzných, kteří prožili smrt svého dítěte v jakémkoliv věku a z jakékoliv příčiny, naučili se znovu žít a chtějí dále pomáhat ostatním. Prostřednictvím těchto laických poradců nabízíme autentickou osobní podporu při úmrtí dítěte v rodině.

Rekondiční víkendy
Snažíme se o zlepšování psychické a fyzické kondice maminek a dalších členů rodin. Víkendy poskytují více času a prostoru pro vzájemné sdílení prožitků a pocitů a vždy je připraven i doprovodný program.

Svépomocná setkávání
Spojujeme rodiče, kteří se vyrovnávají se stejnou bolestnou zkušeností za účelem sdílení prožitků, pocitů a načerpání energie a inspirace – „co pomáhalo ostatním“.

Barevný anděl
Podílíme se na financování a přestavbě pokojíčků dětí, kterým zemřel sourozenec.

Vzpomínkové akce
Zachováváme a sdílíme vzpomínky na naše děti. Uctíváme jejich památku pokračováním toho, co měly a co dělaly rády.

Prázdná kolébka
Pomáháme rodičům dětí, které zemřely ještě před narozením nebo krátce po narození. Snažíme se o zlepšení přístupu odborného personálu v českých zdravotnických zařízeních.

Psychologické poradenství a externí doprovázení pozůstalých rodičů
Svým členům nabízíme bezplatné individuální psychologické konzultace.

 

Dlouhá cesta, o.s., Jungmannova 1013, 250 88 Čelákovice, IČO: 26986183,
Číslo účtu: 2032560001/5500

Kontaktní osoba: Martina Hráská, předsedkyně sdružení, Telefon: 602 186 732
Email: dlouhacesta@dlouhacesta.cz,