iq business

cs | en

Aktuálně

  • linkedin-in-icon-logo-2E34704F04-seeklogo.com Sledujte nás na LinkedIn a neuteče vám žádná nová akce DMC nebo TWI Institute Central Europe.
  • 16. 10. 2018 pořádáme další ze série oblíbených workshopů Setkání se špičkami. Využití modulů TWI Job Instruction a Job Relations tentokrát představí společnost Bike Fun International v Kopřivnici. Abychom uspokojili velký zájem, dovolujeme si omezit účast na 1 osobu z 1 společnosti. Děkujeme za pochopení.
  • Ze široké nabídky otevřených školení můžete vybírat ZDE
  • Ve dnech 21. - 22. 11. 2017 jsme zorganizovali úspěšnou TWI & Kata Conference v pražském hotelu Aquapalace a za přítomnosti jednoho z nejlepších amerických Kata koučů, Brandona Browna, jsme pokřtili český překlad knihy Toyota Kata. Videorozhovory s prezentujícími a účastníky najdete na management.tv: ZDE.
  • 3. 11. 2016 jsme oficiálně pokřtili český překlad knihy Toyota Talent s jejím spoluautorem Davidem Meierem. Tisková zpráva ZDE. Videorozhovor s Davidem Meierem ZDE.
  • esfVzdělávání s dotacemi - našim klientům nabízíme pomoc s přípravou vzdělávacího plánu, zpracováním žádosti a řízení projektu. 

Více aktualit

Hledat

Úvod Aktuálně Personalisté měli opět šanci sdílet zkušenosti na snídani s DMC

Personalisté měli opět šanci sdílet zkušenosti na snídani s DMC

Newsletter, 17. 6. 2013

Společnost DMC management consulting nabídla personalistům další možnost neformálně se setkat a sdílet zkušenosti na workshopu ve formě snídaně 7. 6. 2013. Téma tentokrát zahrnovalo spojení 360° zpětné vazby a Assessment/Development Center. Příjemný a neobvyklý prostor pro toto setkání poskytla Česká televize v Praze.

Na snídani přivítala účastníky partnerka společnosti DMC Jitka Tejnorová úvodem do obou metodik a především souhrnem hlavních zkušeností získaných za 10 let u mnoha klientů. Součástí byla i sekce otázek a odpovědí.

Účastníci velmi ocenili zejména navazující část workshopu. Prezentace Milana Kuzmy, Plant Leadera z Tower Automotive na téma 360° zpětná vazba s detailním popisem praktické implementace projektu, jeho výstupů a práce s nimi se setkala s velkým ohlasem, o čemž mimo jiné svědčilo značné množství dotazů. O zkušenosti s metodikou AC/DC, navíc v atraktivním mediálním prostředí, se s účastníky podělila Barbora Smutná, vedoucí útvaru Řízení lidských zdrojů z České televize.

Závěr workshopu patřil samotným účastníkům, kteří měli obvykle ne příliš častou možnost skupinových diskusí s jednotlivými přednášejícími. Všichni zúčastnění hodnotili tuto část jako velmi inspirativní. Aktivní sdílení zkušeností s kolegy z jiných firem a různých oborů podnikání tak splnilo cíl celé snídaně a hosté DMC odcházeli s novými impulsy pro svou práci.

Po třech úspěšných snídaních lze již říci, že DMC zakládá novou tradici neformálních workshopů pro personalisty. A protože zajímavých témat v řízení lidských zdrojů je ještě velmi mnoho, nabídne DMC svým klientům další poutavá setkání hned na sklonku léta, a to v Praze a Ostravě.

Pro více informací prosím kontaktujte:
Daniela Rožánková, DMC management consulting s. r. o.
E-mail: drozankova@dmc-cz.com
Tel.: +420 225 384 850, +420 724 139 837